Odkup autovraků, Holešovice

Odkup autovraků, Holešovice

Kompletní ceník služeb

Odkup autovraků v oblasti Holešovice je pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495. Hlavní činností kterou se zabýváme je odkup autovraků a tuto službu jsme schopni nabídnout i v lokalitě Holešovice.

Převoz pracovních strojů v oblasti Holešovice — zdarma přijedeme a odvezeme Váš vůz k ekologické likvidaci. Poté co vystavíme protokol o ekologické likvidaci vezmete jej společně s velkým technickým průkazem a SPZ a dojdete odhlásit na dopravní inspektorát. K vyřazení nepojízdného auta potřebujete právě protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám vystavíme zdarma. Naše převoz pracovních strojů v oblasti Holešovice přijímá k ekologické likvidaci osobní auta, motocykly, dodávkové a nákladní vozy ale i stavební a zemědělské stroje. Převoz pracovních strojů v Holešovice nabízí i odměnu až 15.000 Kč za auta pro nás zajímavá, což jsou auta, z kterých je možno prodat náhradní díly a nebo se alespoň vyplatí tyto díly vymontovat a uskladnit. Zavolejte nonstop na naše telefonní číslo 737 139 495 a my Vám oceníme Váš vůz a sdělíme možnosti a naši finanční nabídku. Těšíme se na Vaše zavolání — převoz pracovních strojů v Holešovice.

Eko likvidace autovraku v oblasti Holešovice — Naše odtahová služba disponuje hustou sítí odtahových vozů a odtahových speciálů po celé ČR — jsme Vám k dispozici nonstop na telefonu 737 139 495. Potřebujeme od Vás tyto informace — o jaké konkrétní vozidlo se jedná, co se stalo, místo naložení a situace při nakládce a místo složení. Neváhejte a zavolejte — eko likvidace autovraku v lokalitě Holešovice — jsme pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495.

Dnešní novinky

©2020  www.eko-cz.cz | telefon: 737 139 495 | email: info@eko-cz.cz Ceník služeb

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.