Převoz pracovních strojů, Praha Vysočany

Převoz pracovních strojů, Praha Vysočany

Kompletní ceník služeb

Převoz pracovních strojů v oblasti Praha Vysočany je pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495. Hlavní činností kterou se zabýváme je převoz pracovních strojů a tuto službu jsme schopni nabídnout i v lokalitě Praha Vysočany.

Odtah vozidel v oblasti Praha Vysočany — zdarma přijedeme a odvezeme Váš vůz k ekologické likvidaci. Poté co vystavíme protokol o ekologické likvidaci vezmete jej společně s velkým technickým průkazem a SPZ a dojdete odhlásit na dopravní inspektorát. K vyřazení nepojízdného auta potřebujete právě protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám vystavíme zdarma. Naše odtah vozidel v oblasti Praha Vysočany přijímá k ekologické likvidaci osobní auta, motocykly, dodávkové a nákladní vozy ale i stavební a zemědělské stroje. Odtah vozidel v Praha Vysočany nabízí i odměnu až 15.000 Kč za auta pro nás zajímavá, což jsou auta, z kterých je možno prodat náhradní díly a nebo se alespoň vyplatí tyto díly vymontovat a uskladnit. Zavolejte nonstop na naše telefonní číslo 737 139 495 a my Vám oceníme Váš vůz a sdělíme možnosti a naši finanční nabídku. Těšíme se na Vaše zavolání — odtah vozidel v Praha Vysočany.

Likvidace autovraku zdarma v oblasti Praha Vysočany — Naše odtahová služba disponuje hustou sítí odtahových vozů a odtahových speciálů po celé ČR — jsme Vám k dispozici nonstop na telefonu 737 139 495. Potřebujeme od Vás tyto informace — o jaké konkrétní vozidlo se jedná, co se stalo, místo naložení a situace při nakládce a místo složení. Neváhejte a zavolejte — likvidace autovraku zdarma v lokalitě Praha Vysočany — jsme pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495.

Dnešní novinky

©2019  www.eko-cz.cz | telefon: 737 139 495 | email: info@eko-cz.cz Ceník služeb

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.