Výkup aut, Benešov nad Černou

Výkup aut, Benešov nad Černou

Kompletní ceník služeb

Výkup aut v oblasti Benešov nad Černou je pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495. Hlavní činností kterou se zabýváme je výkup aut a tuto službu jsme schopni nabídnout i v lokalitě Benešov nad Černou.

Převoz aut v oblasti Benešov nad Černou — zdarma přijedeme a odvezeme Váš vůz k ekologické likvidaci. Poté co vystavíme protokol o ekologické likvidaci vezmete jej společně s velkým technickým průkazem a SPZ a dojdete odhlásit na dopravní inspektorát. K vyřazení nepojízdného auta potřebujete právě protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám vystavíme zdarma. Naše převoz aut v oblasti Benešov nad Černou přijímá k ekologické likvidaci osobní auta, motocykly, dodávkové a nákladní vozy ale i stavební a zemědělské stroje. Převoz aut v Benešov nad Černou nabízí i odměnu až 15.000 Kč za auta pro nás zajímavá, což jsou auta, z kterých je možno prodat náhradní díly a nebo se alespoň vyplatí tyto díly vymontovat a uskladnit. Zavolejte nonstop na naše telefonní číslo 737 139 495 a my Vám oceníme Váš vůz a sdělíme možnosti a naši finanční nabídku. Těšíme se na Vaše zavolání — převoz aut v Benešov nad Černou.

Likvidace autovraků v oblasti Benešov nad Černou — Naše odtahová služba disponuje hustou sítí odtahových vozů a odtahových speciálů po celé ČR — jsme Vám k dispozici nonstop na telefonu 737 139 495. Potřebujeme od Vás tyto informace — o jaké konkrétní vozidlo se jedná, co se stalo, místo naložení a situace při nakládce a místo složení. Neváhejte a zavolejte — likvidace autovraků v lokalitě Benešov nad Černou — jsme pro Vás nonstop na telefonu 737 139 495.

Dnešní novinky

©2019  www.eko-cz.cz | telefon: 737 139 495 | email: info@eko-cz.cz Ceník služeb

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.